Nominacija: Metų moksleivis
Vardas, pavardė: Rugilė Martinaitytė
Gimimo data: 2000-08-04
Mokykla: Joniškio „Aušros“ gimnazija

Metų moksleive pretenduojančios tapti Rugilės Martinaitytės draugai:

  • Rugilė – vienas iš tokių žmonių, apie kurį galima pasakyti: „Moka viską“. Nežinau, ar yra pasaulyje žmogus, kuris moka viską, tačiau Rugilė gali tikrai daug. Nors ir ji pati tai dažnai neigia, bet nesunku suvokti Rugilės galimybes pažvelgus į jos veiklų sąrašą. O jis tikrai nemažas: Rugilė mokosi aukščiausiais pažymiais, gilinasi į biochemijos platybes nacionalinėje moksleivių akademijoje, lanko liaudiškų šokių būrelį, priklauso aktyvaus laisvalaikio jaunimo klubui „Stop“, lanko meno mokyklą (groja ne vienu instrumentu), bei prisideda prie įvairių iniciatyvų mokykloje. Sunku net suvokti, kaip įmanoma nuveikti tokią galybę darbų. Nepaisant tokio užimtumo, Rugilė visada randa laiko draugams. Ji toks žmogus, kuris visada padės, duos teisingą patarimą. Rugilė taip pat yra labai kūrybinga. Jos mintys, atrodo, liejasi laisvai ir dažnai priverčia susimąstyti apie daugelį gyvenimo dalykų. Nors Rugilę pažįstu truputį mažiau nei dvejus metus, tačiau galiu pasakyti, jog ji – labai nuoširdus ir šiltas žmogus. Todėl labai smagu, kad pasaulyje yra toks žmogus kaip Rugilė ir jog turiu garbės bendrauti su ja.

  • Nors su Rugile esame draugės ne tokį ilgą laiką, tačiau per šiuos nepilnus metus ji tapo viena iš geriausių mano draugių. Rugilė yra šmaikšti asmenybė, visada užkrečia savo optimizmu bei gera nuotaika. Rugilė be galo protinga mergina, nebijanti išsakyti savo nuomonės, kupina idėjų. Rugilė niekada neatsisakys patarti bei padėti todėl, kad ji labai geros širdies žmogus.

  • Kai su Rugile susipažinau, iš pradžių atrodė tyli, rami mergaitė, tačiau neveltui sakoma: ,, Tyli kiaulė gilią šaknį knisa.“ Kuo daugiau pradėjau su ja bendrauti, tuo labiau ji pradėjo atsiskleisti kaip asmenybė. Labiausiai sužavėjo, jog ji yra be galo kūrybinga – jos parašytos mintys, manau, yra tikrai vertos dėmesio (mano galva, kokią dieną ji išleis savo parašytą knygą). Taip pat Rugilė yra vienas iš tokių žmonių, kurios nuomonę norisi išgirsti bei atlikti su ja įvairius darbus, nes ji visada išsakys savo nuoširdžią nuomonę, o atliekant su ja darbus, visada gali pasikliauti, jog ji niekada tavęs nepaves. Ištikus nelaimei, būtent tokiam žmogui ir norisi skambinti, nes supranti, jog ji visada iš paskutiniųjų stengsis tau padėti. Būtent todėl ir džiaugiuosi, jog turiu tokią draugę kaip Rugilė.

  • Rugilę vienu žodžiu būtų labai sunku apibūdinti, nes ji labai įvairiapusiška ir talentinga. Drąsiai galiu teigti, jog tokių brandžiai mąstančių ir kūrybingų žmonių sunku surasti. Jos mintys dažnai gali priversti sustoti ir susimąstyti, o jos kūrybingumas sunkiai nepastebimas: ji pilna įvairių idėjų įvairiems mokyklos renginiams ir klasės iniciatyvoms, aktyviai dalyvauja visur, kur tik gali būti – šoka, groja  ne vienu instrumentu) ir vykdo kitą aktyvią veiklą, taip pat yra įsitraukusi į gabiausių Lietuvos moksleivių gretas. Rugilė visad išklausanti, bandanti suprasti kitą ir turinti patarimų, taip pat turinti tvirtą nuomonę ir nebijanti jos pasakyti, net jei kažkam ji pasirodys nelabai priimtina. Rugilė – pilna idėjų, kūrybiškumo, nuoširdumo ir supratingumo asmenybė! Džiaugiuosi turėdama tokią draugę. 

Rugilės draugai