Nominacija: Metų sportininkas
Vardas, pavardė: Laura Samulionytė
Gimimo data: 2001-03-03
Mokykla: Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla

Paklausėme Lauros Samulionytės ką jai reiškia sportas, kaip toks laisvalaikio praleidimo būdas praturtina gyvenimą. Dalinamės su Jumis:

           Nuo mažens buvau labai aktyvi – visur, kur galėjau. Ir kai būdama dar 6 metų atėjau į pirmas treniruotes, tai atrodė kažkas nuostabaus. Norėjosi vis dažniau ir daugiau laiko praleisti salėje sportuojant. Įsimylėjau tą kamuoliuką, tiesa pasakius (juokiasi). Praėjus keliems metams pradėjau bėgioti, žaisti krepšinį. Dabar nė nenutuokiu, ką veikčiau neidama į treniruotę ar nepabėgiojusi. Tiesiog, tas noras judėti įaugo į mano kraują. Tiesa, tėtis žaidžia krepšinį, gali būti, jog iš jo paveldėjau tą energiją ir užsispyrimą.

          Man treniruotė lyg pats geriausias laisvalaikis, poilsis. Savęs atradimas, supratimas. Dar kai sujungdavau sportą su meditacija, tuomet visai nebesinorėdavo namo. Visos treniruotės visos tos valandos! Tikiu, kad tai sustiprina žmogų tiek fiziškai, tiek emociškai. Pati sergu nepagydoma liga. Teko išgirsti jog niekada nebegalėsiu sportuoti taip, kaip anksčiau. Tačiau ir po keliu metų kančių vėl atsistojau ir vėl bėgu nematydama pabaigos. Tuomet jautiesi toks laimingas, gyvas! Čia yra kažkas neapsakomo, kai  pasieki to, ko nesitikėjo niekas. Nežinau. Nuo to laiko sau pažadėjau, kad ir koks oras – bus žiema, ruduo, vasara – vis tiek bėgsiu, eisiu į treniruotes. Nes sportas mane išgelbėjo – davė labai daug, ypač padėjo suprasti save.