Nominacija: Metų moksleivis
Vardas, pavardė: Ieva Sinkevičiūtė
Gimimo data: 2000-08-29
Mokykla: Joniškio „Aušros“ gimnazija

           Metų moksleive pretenduojančios tapti Ievos Sinkevičiūtės draugai pasidalino savo mintimis apie jų draugystę ir begalines Ievos veiklas:

        „Kuo daugiau darai, tuo daugiau ir spėji“ – posakis taikliai apibūdinantis Ievos veiklą. Pamačius jos dienotvarkę, sunku suvokti kiek ji turi padaryti ir kaip apskritai ji visa tai suspėja, tačiau Ievos atkaklumas, veržlumas ir atsakingumas jai puikiai gelbsti viską atlikti. Pati Ieva sako, kad anksčiau sakydama, jog turi daug darbų, nežinojo, kas iš tikrųjų yra daug. Šiais mokslo metais ji buvo išrinkta mokyklos prezidente, tad beveik visi renginiai ir iniciatyvos yra jos organizuotos ar padėtos suorganizuoti. Ieva – kukli asmenybė, iš jos vargiai išgirsite besigiriant savo pasiekimais, tačiau ją puikiai reprezentuoja jos veikla ir įgyvendinti darbai. Džiaugiuosi turėdami tokią draugę, nes Ieva ne tik labai veikli ir atsakinga asmenybė, bet kartu ir labai nuoširdus ir linksmas žmogus!

  •         Nors su Ieva susipažinau tik praeitais metais, bet per šį trumpą laiką ji tapo viena iš geriausių draugių. Ieva – kukli, draugiška bei turinti gerą humoro jausmą asmenybė. Su Ieva bendrauti lengva todėl, kad ji šiltas ir malonus žmogus. Ambicinga, kukli, turinti tvirtą savo nuomonę, šmaikšti, protinga bei labai atsakinga – štai tokia yra mano draugė Ieva.

  •         Ieva visiems draugams juokais (o gal ir ne) kartoja, jog ji yra ne žmogus. Kai paklausiame, kaip suprasti šitą pasakymą, ji dažniausiai atsako: „Tiesiog taip yra. Yra žmonės ir yra ne žmonės.“ Juokai juokais, bet kartais pagalvoju, kad gal iš tiesų ji tokia, kokia teigia esanti. Ievos visada visur pilna – mokykloje, būreliuose, renginiuose… Kartais net sunku suvokti, kaip ji viską spėja – būna dienų, kai šio ne žmogaus visos net pertraukos suplanuotos, o ką jau kalbėti apie laiką po pamokų. Galbūt tai lemia Ievos savybė, kad ji visada sutinka prisidėti prie kažkokios veiklos – tiesą sakant, dar negirdėjau, kad kam nors pasakytų „ne“. Tačiau Ieva ne tik daug dirba – ji viską daro taip, kaip ji geba geriausiai, išspaudžia iš savęs maksimumą ir darbą atliktu laiko tada, kai prie jo daugiau nebegali niekaip prisidėti. Galbūt perfekcionizmas jai padeda pasiekti ir aukštų rezultatų ir mokslo srityje. Aš labai džiaugiuosi, kad savo draugų rate turiu Ievą – ji yra tas ne žmogus, su kuriuo galiu visada ir pasitarti, ir sveikai pakonkuruoti olimpiadose (visada prieš jas lažinamės – aš sakau, kad aukštesnę vietą užims ji, o ji – kad aš), o prieš visus kontrolinius darbus visada draugiškai viena kitos paklausiame: „Jei kas, padėsi?“. Tikiuosi, kad Ieva niekada nepraras savo rūpestingumo ir atkaklumo – savybių, jau vien dėl kurių ji yra verta didžiausių apdovanojimų.

  •        Ieva – tai žmogus, kuris visada pagelbsti, kai reikia pagalbos, visiškai nesvarbu kada. Ji turi labai daug siekių ir tikslų, kurių siekdama nepasiduoda. Ji visados išklauso, bando suprasti ir padėti, padeda atrasti geriausią variantą. Labai linksma ir nuoširdi. Turi tvirtą nuomonę, nebijo garsiai išsakyti savo minčių, nors ir jos skirtųsi nuo daugumos.

  •        Ieva yra tas žmogus, su kuriuo visada smagu ir pasijuokti, ir padiskutuoti įvairiomis temomis. Jos charizma užvaldo visus aplink taip, kad norisi daugiau su tuo žmogumi būti. 

  •      Nors su Ieva esame draugės ne tokį ilgą laiką, tačiau tą dieną, kai ją sutikau, ji tapo tokia artima lyg būčiau ją pažinojusi visą gyvenimą. Dauguma sako „neturiu laiko“ arba „esu labai užsiėmusi“, tačiau iš tokios kaip Ievos šių frazių nesu girdėjusi. Ji visada prisiima atsakomybę už kiekvieną darbą, atlieką jį kiek įmanoma geriau, o jos užsidegimas kalbant prieš auditoriją gali papirkti net tuos, kurie ja iš vis nesiruošė patikėti. Taip pat man joje žavi begalinis nuoširdumas – nors ir neturi laiko, ji visada tavęs išklausys bei patars. Būtent dėl šių savybių džiaugiuosi, jog turiu tokią draugę kaip Ieva.

    Draugai