Nominantas: Neformalus vaikų švietimo būrelis
,,Gyvenk sveikai – bėk, važiuok, žaisk…“
Mokykla: Žagarės gimnazija
Nuveikti darbai, pasiekimai, už kuriuos gali būti skirtas apdovanojimas:
         Neformalaus vaikų švietimo būrelio „Gyvenk sveikai – bėk, važiuok, žaisk…“ komanda 2016 m.  laimėjo Sportiškiausio Miesto Taurę. Dėl prizo varžėsi „Bėgimo klubo“ (vienijančio apie 20 tūkst. bėgimo entuziastų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje) nariai iš visos Lietuvos miestų ir miestelių. Kiekvieną savaitę buvo atlikinėjamos įvairios užduotys ir vertinamos taškais. Metų pabaigoje susumavus galutinius rezultatus, paaiškėjo, kad Sportiškiausio Miesto Taurę 2016 m iškovojo Žagarės gimnazijos mokiniai, kurie jau kelinti metai aktyviai sportuoja, kiekvieną savaitgalį vieningai bėgioja, grūdinasi, dalijasi tarpusavyje sveikos mitybos receptais ir patarimais, noriai ir sėkmingai dalyvauja įvairiose varžybose (ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje).
             Būrelio – komandos branduolį sudaro: Laurynas Laukutis, Airidas Mituzas, Gintarė Misevičiūtė, Viltė Prokopenko, Rusnė Prokopenko, Roberta Šilianskaitė, Adrija Prokopenko, Lukas Danilevičius ir Skaistė Tautkaitė, Danielius Cerezuela Petrošaitiene.
            “Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos taurės – 2016 m.“ turnyro nominantai: M13 mergaičių grupėje antrąją vietą laimėjo Rusnė Prokopenko, trečiąją – Roberta Šilianskaitė. V15 vaikinų grupėje pirmą vietą iškovojo Airidas Mituzas, antras liko Laurynas Laukutis. V13 vaikinų grupėje trečią vietą laimėjo Lukas Danilevičius. Grupės treneris  – Prokopenko  Ruslanas.