Nominacija: Metų savanoris
Vardas, pavardė: Greta Giedraitytė
Gimimo data: 1998-06-08
Mokykla: Joniškio „Aušros“ gimnazija
Nuveikti darbai, pasiekimai, už kuriuos gali būti skirtas apdovanojimas:
2014 m. lapkričio mėnesį, Greta buvo išrinkta Joniškio rajoną atstovauti Lietuvos mokinių parlamente. Taip pat tapo Lietuvos moksleivių sąjungos, Joniškio mokinių savivaldų informavimo centro padalinio savanorė.
Lietuvos mokinių parlamente Greta dirbo Šiaulių regiono, kultūros komitete, sveikos gyvensenos ir kūno kultūros pamokų darbo grupėje. Su kultūros komitetu Sausio 13-osios proga surengė akcija „Trupinėlis šilumos“, kurios metu dalino karštą arbatą ir sausainius, taip pat buvo ir kultūros komiteto pirmininkė. Sveikos gyvensenos ir kūno kultūros darbo grupėje, Greta dirbo dėl judriųjų pertraukų, organizavo valgyklų foto konkursą, norėdama atkreipti dėmesį į prastos kokybės maistą, teikiama Lietuvos moksleiviams.
2014 metų rudenį, Greta tapo Lietuvos moksleivių sąjungos mokymų vadovė.  Greta buvo išrinkta į Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą, o mokykloje į pirmąjį mokinių seimelį.
2016m. sausį su LMS komanda suorganizavo neformalų vakarą su Joniškio rajono mokinių savivaldomis ir dalyvavo žiemos forume „Ateitis – Tai Tu“. Vasarį vedė mokymus savo MSIC komandai ir Šiaulių raj. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinėje mokykloje. Su JMSIC komanda vasario 16-tąją prie paminklo dalino karštą arbatą bei vėliavėles, o vasario 19-21 dienomis dalyvavo Kuršėnuose vykstančioje regioninėje konferencijoje.
Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Greta su Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviro jaunimo centro atstovais, Lietuvos Respublikos seime, iškilmingai perėmė gėles iš seimo pirmininkės ir parvežė į Joniškį. Kovo 14-18d. su LMS komanda vykdė akciją „Savaitė be patyčių“ ir vedė užbaigiamąjį renginį Zap’o bare.
Kovo 21d. vedė mokymus Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje, tema – „Mokinių savivaldos darbo organizavimas ir efektyvus veiklos planavimas“, prisidėjo prie „Karjeros savaitė“ organizavimo.
Balandžio 8-10 dienomis dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos Pavasario forume, XXII Asamblėjoje. Taip pat, balandį vykusioje Žagarės sniego gniūžtėje dirbo personale. Gegužės mėnesį pradėjo LR Seimo darbo simuliacijoje „Brandos atestatas: kiek brandos, kiek atestato?“ ir dirbo Lietuvos socialdemokratų partijoje.
Su LMS komanda minėjo Europos dieną ir siekė rekordo – daugiausiai dekoratyvinių aitvarų vienoje vietoje, kur jų buvo pagaminta net 800. Vedė mokymus Gasčiūnų pagrindinėje mokykloje, prisidėjo prie Joniškio rajono jaunimo asociacijos „JAUNIMO IMPERIJA“ organizuojamo Burbuliatoriaus, protmūšio „Mūsų istorijos puslapiais“, renginio „Karjeros diena“.
Greta buvo savanorė Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviro jaunimo centro organizuotoje tarptautinėje stovykloje „Youth in action – healthy youth“, dalyvavo Jaunimo vasaros akademijoje, Palangoje sporto renginyje-festivalyje „Auksinis ruduo“ ir Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviro jaunimo centro gimtadienyje.
Taip pat buvo savanorė ir vedėja renginyje skirtame tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti „Aš ir Tu – tai Mes“, prisidėjo prie „Joniškio rajono jaunimo veiklos ir iniciatyvos“ ir LMS Šiaulių apskrities regionio „Pasisuk 180˚“ konferencijų organizavimo. Mokykloje ji taip pat yra ir Aušros radijo komandoje.