Nominacija: Metų iniciatyva
Iniciatyva: Aitvarų šventė „Skrydis“
Organizatorius: Joniškio „Interact“ klubas
Nuveikti darbai, pasiekimai, už kuriuos gali būti skirtas apdovanojimas:
Išskirtinis renginys, kurio metu dangus nusidažo spalvomis. Joniškio „Interact“ klubo organizuojamas renginys „SKRYDIS“ pritraukia gausybę žmonių, o kas svarbiausia – sujungia visus žmones, nes visi kartu kelia į dangų neišpasakyto grožio aitvarus.
Pirmoji aitvarų šventė įvyko 2013 m. Gegužės 9 dieną, minint Europos dieną. Kaip žinia, aitvaras yra laimės simbolis, kuris atneša laimę ir džiaugsmą į žmonių namus. Norėdami šiuo džiaugsmu pasidalinti su visais miestelėnais ir miesto svečiais, pakvietėme į dar nematytą pavasario šventę. Ir jauni, ir dideli į dangų kėlė spalvotus aitvarus, o tie kas jų neturėjo, galėjo pasigaminti aitvarų dirbtuvėse. Puikus koncertas ir nuostabi nuotaika dar iki šiol primena apie šią nuostabią aitvarų šventę „SKRYDIS“.
Didžiulius aitvarus, kuriuos kiekvienais metais leidžia į dangų, turi Joniškio rajono savivaldybė, Jono Avyžiaus viešoji biblioteka, Joniškio Rotary klubas, o taip pat ir daug įmonių, kurios įsigijo mažesnius aitvarus iš mūsų, o už surinktus pinigus buvo rekonstruota žaidimų aikštelė Melioratorių aikštėje.