Nominacija: Metų savanoris
Vardas, pavardė: Airidas Jarulis
Gimimo data: 1998-03-22
Mokykla: Joniškio „Aušros“ gimnazija
Nuveikti darbai, pasiekimai, už kuriuos gali būti skirtas apdovanojimas:
Airidas – veiklos žmogus. Jis ne kartą mokykloje yra užėmęs tiek seniūno, tiek seniūno pavaduotojo pareigas. Aktyvesnę savo veiklą pradėjo 2014 m. lapkritį tapęs Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) , Joniškio mokinių savivaldų informavimo centro padalinio savanoriu. Kartu su komanda organizavo įvairius renginius, pilietiškumo akcijas.
Airidas dalyvavo ir visuomeninės organizacijos „Baltosios pirštinės“ veikloje, ir prisidėjo organizuojant vietinius renginius, tokius kaip: „Sveikame kūne – sveika siela“, „Siaubo parko“ orientacinės varžybos, Joniškio jaunimo apdovanojimai 2015 ir t.t.
2016m. sausį su LMS komanda suorganizavo neformalų vakarą Joniškio rajono mokinių savivaldų atstovams ir dalyvavo LMS rengiamame nacionalinio lygio žiemos forume „Ateitis – Tai Tu“, kuriame siekė tobulėti ir įgyti kompetencijos.
Taip pat su komanda prie Laisvės paminklo Joniškyje Vasario 16-tąją ir Kovo 11-tąją dalino Lietuviškas trispalves bei karštą arbatą.
Kovo 14-18d. su LMS komanda vykdė akciją „Savaitė be patyčių“, o kovo 21-25d. organizavo Karjeros savaitę Joniškyje, kurioje Joniškio rajono moksleiviai nuo 9 iki 12kl. galėjo atlikti praktikas įvairiose Joniškio įmonėse.
Balandžio 8-10 dienomis dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos Pavasario forume, XXII Asamblėjoje, kurios metu, kartu su kitų miestų MSIC pirmininkais tvirtino Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentės ir revizijos ataskaitas, nagrinėjo ir tvirtino pasiūlymus XVII – ajai vyriausybei.
Su LMS komanda minėjo Europos dieną ir siekė rekordo – daugiausiai dekoratyvinių aitvarų vienoje vietoje, jų pagamino net 800. Taip pat prisidėjo prie Joniškio rajono jaunimo asociacijos „JAUNIMO IMPERIJA“ organizuojamo Burbuliatoriaus.
2015-2016m. laikotarpyje kiekvieną mėnesį Airidas su keliais komandos nariais vesdavo vadovų klubus Joniškio rajono mokyklų atstovams, kuriuose buvo nagrinėtos įvairiausios temos apie mokymąsi, užklasines veiklas bei patį švietimą Lietuvoje.
2016 m. spalį tapo ISM ambasadoriumi Joniškyje. Airidas, daro įvairias apklausas, kad sužinotų kuo domisi jaunas žmogus, taip skatina moksleivius pasirinkti ISM universitetą.
Nors Airidas ir kuklus, bet atsakingumo ir ryžto tobulėti netrūksta.