Nominacija: Metų savanoris
Vardas, pavardė: Airidas Jarulis
Gimimo data: 1998-03-22
Mokykla: Joniškio „Aušros“ gimnazija

Metų savanoriu pretenduojančiu tapti Airido Jarulio draugai pasidalino savo mintimis apie jį ir jo veiklas:

  • Tai geranoriškas, nuoširdus, padedantis, atsakingas žmogus, norintis, jog jaunimas būtų vieningas, puikiai tinkantis būti lyderiu komandoje, kuris turi gyslelę organizuoti renginius, diskusijas.

  • Keliais sakiniais apibūdinti Airidą yra labai sunku. Tačiau, jo savybė, kuri pradžioje mane labiausiai sužavėjo, kai mes kartu savanoriavome Lietuvos moksleivių sąjungoje – atsakingumas. Man dirbant su juo vienoje komandoje buvo labai svarbu. Laikui bėgant jis atsiskleidė dar labiau, parodė savo jautriąją pusę, kad jis gali būti nuostabus klausytojas, patarėjas ir be galo geras draugas. Jis padėjo man augti, kaip asmenybei, nes niekada nebijodavo pasakyti jei matydavo, kad kažką darau ne taip, arba, kad galėčiau kažką atlikti geriau. Už tai aš jį labai gerbiu ir tai jį išskiria iš kitų. Žinoma, jis kūrybingas, komunikabilus, pilnas entuziazmo veikti ir jau nuveikęs begalę sveikintinų darbų. Todėl manau, kad Airidas tikrai vertas šio apdovanojimo ne tik dėl to, kad jis išskirtinė ir puiki asmenybė, bet ir dėl to, kad jo iniciatyvos kalba pačios už save.

  • Airidą teko pažinti kaip Lietuvos moksleivių sąjungos Joniškio skyriaus rinkodaros koordinatorių, vėliau – Lietuvos moksleivių sąjungos Valdybos narį, atsakingą už Joniškio mokinių savivaldų veiklą. Visada džiaugiausi jo pareigingumu ir siekiu kurti palankią aplinką moksleiviams. Džiaugiuosi, kad būdamas moksleiviško amžiaus, gyvendamas nedideliame mieste, jis visada siekė kokybiško jaunimo užimtumo, stengėsi pasisemti kuo daugiau gerosios patirties iš kitų miestų bei šalių moksleivių. Pažinusi Airidą, kaip komandos narį, noriu atkreipti dėmesį ir į jo kritinį mąstymą. Nepriklausomai nuo aplinkybių, jis visada moka išsakyti konstruktyvią kritiką ir netgi esant geriems rezultatams, stengiasi numatyti priemones, kurios padėtų pasiekti dar geresnių. Jo noras kurti savo miestui ir šaliai bei energija su kuria tai daro – įkvepia.

  • Šį nuostabų žmogų pažįstu jau antrus metus. Susipažinome Kaune vykusių nacionalinio lygmens seminarų metu. Tuomet jis save, kaip savanorį, realizavo Joniškio mokinių savivaldų informavimo centre, bevadovaujant komandai. Nors kadencija jau pasibaigus, tačiau Airidas išlieka aktyvus bei socialiai atsakingas Joniškio moksleivis. Airidą galima pažinti ne tik iš gebėjimų vadovauti komandai, nenuslopstamo noro prisidėti prie visuomenės gerbūvio kūrimo, bet ir iš nuoširdumo bei kuklumo.

  • Su Airidu Jaruliu susipažinome LMS bendroje veikloje. Nuo pat pirmų bendravimo akimirkų supratau, kad tai vienas iš  atsakingiausių ir aktyviausių Joniškio jaunuolių. Kartu su Airidu 2015-2016 metais dirbau LMS Valdyboje. Dirbdamas su juo dar kartą įsitikinau, jog šis jaunuolis spinduliuoja noru dirbti, organizuoti ir planuoti veiklas, kritiškai mąstyti. Tikiu, kad jis tikrai dar ateityje pasieks didesnių rezultatų, įkvėps ne vieną jaunuolį dirbti ir gerinti Lietuvos moksleivijos gyvenimą.

  • Airidas yra labai šiltas ir nuoširdus žmogus. Supratingas ir palaikantis. Išgyvena dėl nesėkmių, bet taip pat džiaugiasi ir dėl pergalių. Linkėčiau jam šio apdovanojimo, nes jis tikrai to vertas. Žmogus, kuris nori ir siekia.

  • Airidas – pažinti norintis, kuklus, bet ne naivuolis. Jam nuolat rūpi jo draugai, tad tokio draugo reikia tik paieškoti!

 

Airido draugai